- Tarih: 25 Aralık 2024
Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmaz satış ilanıdır.
- İncele
Son Haberler
-
4 Ağustos 2026
AKHİSAR BELEDİYESİ 2026 YILI AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
7 Temmuz 2026
AKHİSAR BELEDİYESİ 2026 YILI TEMMUZ AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-
5 Haziran 2026
AKHİSAR BELEDİYESİ ENGELLİ MERKEZİ HİZMETE BAŞLADI
-
4 Haziran 2026
MİLYONLAR LEZİZ AKHİSAR'I KONUŞTU
Yönetim
Son Duyurular
-
4 Eylül 2026
Taşınmaz Satışı İhale 18.09.2026
-
4 Eylül 2026
Taşınmaz Satışı İhale 18.09.2026
-
28 Ağustos 2026
2026 Eylül Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
12 Ağustos 2026
Görevde Yükselme Sınav Sonuç İlanı
-
5 Ağustos 2026
Tehlikeli Bina
-
5 Ağustos 2026
Tehlikeli Bina
-
31 Temmuz 2026
2026 Ağustos Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
3 Temmuz 2026
2026 Temmuz Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
22 Mayıs 2026
Tehlikeli Bina
-
22 Mayıs 2026
2026 Haziran Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
21 Mayıs 2026
Taşınmaz Kira İhalesi 05.06.2026
-
30 Nisan 2026
2026 Mayıs Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
3 Nisan 2026
2026 Nisan Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
3 Nisan 2026
Taşınmaz Kira 2. İhalesi 10.04.2026
-
24 Mart 2026
Tehlikeli Bina
-
11 Mart 2026
Taşınmaz Kira İhalesi 26-27.MART2026
-
3 Mart 2026
Tehlikeli Bina
-
27 Şubat 2026
2026 Mart Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
27 Şubat 2026
Tehlikeli Bina
-
30 Ocak 2026
2026 Şubat Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
2 Ocak 2026
2026 Ocak Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
22 Aralık 2025
Taşınmaz Kira İhalesi
-
11 Aralık 2025
2025 Yılı II. Olağanüstü Meclis Toplantı Gündemi
-
29 Kasım 2025
2025 Aralık Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
31 Ekim 2025
2025 Kasım Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
27 Ekim 2025
Taşınmaz Satışı 2. İhale 06.11.2025
-
13 Ekim 2025
Taşınmaz Satışı İhale 05.11.2025
-
3 Ekim 2025
2025 Ekim Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
3 Ekim 2025
Taşınmaz Satış İhalesi 22.10.2025
-
12 Eylül 2025
Tehlikeli Metruk Bina
-
12 Eylül 2025
Taşınmaz Kira İhalesi 30.09.2025
-
10 Eylül 2025
Ballıca Mahallesi 5 ve 7 nolu paftalar
-
29 Ağustos 2025
2025 Eylül Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
4 Ağustos 2025
Taşınmaz Kira 2. İhale 13.08.2025
-
1 Ağustos 2025
2025 Ağustos Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
28 Temmuz 2025
Taşınmaz Kira İhalesi
-
27 Haziran 2025
2025 Temmuz Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
17 Haziran 2025
2025 Yılı 1.Olağanüstü Meclis Toplantı Gündemi
-
29 Mayıs 2025
2025 Haziran Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
15 Mayıs 2025
Hacıishak Mahallesi 1939 ada, 229 ve 231 nolu parseller
-
8 Mayıs 2025
Taşınmaz Kira İhalesi
-
2 Mayıs 2025
2025 Mayıs Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
28 Mart 2025
2025 Nisan Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
27 Mart 2025
Taşınmaz Satışı 2. İhale 09.04.2025
-
18 Mart 2025
Araç Satış İhalesi
-
17 Mart 2025
Hürriyet Mahallesi 534 Ada İmar Uygulaması ve Tapu Tescil İşlemi
-
10 Mart 2025
Taşınmaz Satış İhalesi 26.03.2025
-
28 Şubat 2025
2025 Mart Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
30 Ocak 2025
2025 Şubat Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
17 Ocak 2025
Taşınmaz Satış İhalesi 2. İlanı
-
3 Ocak 2025
2025 Ocak Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
30 Aralık 2024
Tehlikeli Metruk Bina
-
25 Aralık 2024
Taşınmaz Satış İhalesi 15.01.2025
-
29 Kasım 2024
2024 Aralık Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
25 Kasım 2024
Taşınmaz Kira İhalesi 2. İlanı
-
1 Kasım 2024
2024 Kasım Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
1 Kasım 2024
20.11.2024 KİRA İHALESİ
-
27 Eylül 2024
2024 Ekim Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
4 Eylül 2024
Atatürk Mahallesi 1557 ada 291 ve 292 parsellere yönelik 1/1000 UİPD Askı İlanı 04.09.2024-04.10.2024-
-
2 Eylül 2024
Taşınmaz Satış İhalesi 2. İlanı
-
29 Ağustos 2024
Ballıca Mahallesi İmar Uygulaması Tapu Verilmesi
-
29 Ağustos 2024
2024 Eylül Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
20 Ağustos 2024
Seyitahmet mahallesi 1 adet trafo alanı ayrılması amaçlı 1/1000 UİPD Askı İlanı
-
9 Ağustos 2024
Taşınmaz Satış İhalesi
-
6 Ağustos 2024
Taşınmaz Satış İhalesi
-
2 Ağustos 2024
2024 Ağustos Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
30 Temmuz 2024
Hacıishak Mahallesi 1939 Ada 204 Yeşil Alan Ayrılması Amaçlı 1/1000 UİPD (30.07.2024-29.08.2024)
-
12 Temmuz 2024
Tehlikeli Bina
-
9 Temmuz 2024
Ballıca Mahallesi 1692, 1693 ve 3724 parseller
-
28 Haziran 2024
2024 Temmuz Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
14 Haziran 2024
Tehlikeli Bina
-
31 Mayıs 2024
2024 Haziran Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
24 Mayıs 2024
12.06.2024 Taşınmaz Satış İhalesi
-
16 Mayıs 2024
2024 Mayıs Ayı Olağanüstü Meclis Toplantı Gündemi
-
3 Mayıs 2024
2024 Mayıs Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
30 Nisan 2024
Tescilli Tehikeli Bina
-
15 Nisan 2024
Kayalıoğlu Mahallesi 147, 148, 149, 150, 188, 189 ada
-
5 Nisan 2024
2024 Nisan Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
27 Mart 2024
Ulucami Mahallesi 1716 ada 2 , 1723 ada 1 ve 1726 ada 5 nolu parseller
-
27 Mart 2024
Kayalıoğlu Mahallesi, K19-B-11-B-1 pafta, 174 ada 7-8-9-10-11-25-26-27-28-29 ve 30 nolu parseller
-
1 Mart 2024
2024 Mart Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
15 Şubat 2024
2024 Yılı Ramazan Ayı Davulcu İhalesi
-
5 Şubat 2024
Tescilli Tehlikeli Bina
-
2 Şubat 2024
2024 Şubat Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
29 Aralık 2023
2024 Ocak Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
28 Aralık 2023
Efendi Mahallesi Trafo Alanı
-
27 Aralık 2023
Cumartesi Pazar Yeri Kura Çekimi Sonuçları
-
18 Aralık 2023
Taşınmaz Kira İhalesi 2. İlanı
-
1 Aralık 2023
2023 Aralık Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
28 Kasım 2023
Cumartesi Pazarı Tezgah Yerleri Tahsisi
-
27 Kasım 2023
Taşınmaz Satış İhalesi 2. İlanı 06.12.2023
-
21 Kasım 2023
Taşınmaz Kira İhalesi (13 Aralık 2023)
-
9 Kasım 2023
Taşınmaz Satış İhalesi
-
3 Kasım 2023
2023 Kasım Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
24 Ekim 2023
Taşınmaz Satış İhalesi 2. İlanı
-
29 Eylül 2023
2023 Ekim Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
26 Eylül 2023
Taşınmaz Satış İhalesi
-
25 Eylül 2023
Taşınmaz Kira İhalesi 2. İlanı
-
7 Eylül 2023
Atatürk Mahallesi 1077 ada 1 parsel
-
7 Eylül 2023
Taşınmaz Satış İhalesi 2. İlanı
-
7 Eylül 2023
Reşatbey Mahallesi, 1552 ada, 1 parsel ve Hürriyet Mahallesi, 1051 ada, 25 parsel
-
1 Eylül 2023
2023 Eylül Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
10 Ağustos 2023
Taşınmaz Kira İhalesi
-
7 Ağustos 2023
Taşınmaz Satış İhalesi
-
28 Temmuz 2023
2023 Ağustos Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
19 Temmuz 2023
Ulucami Mahallesi 1158 ada 19 parsel
-
19 Temmuz 2023
Hürriyet Mahallesi 767 ada 83-86 parsel
-
12 Temmuz 2023
Hacıishak Mahallesi 1939 Ada 204 Parsel
-
5 Temmuz 2023
Hürriyet Mahallesi 534 ve 535 Ada
-
23 Haziran 2023
2023 Temmuz Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
2 Haziran 2023
2023 Haziran Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
26 Mayıs 2023
Seyitahmet Mahallesi trafo alanı amaçlı 1/1000 UİP Askı İlanı
-
16 Mayıs 2023
Çağlak Kupası Masa Tenisi Turnuvası Yönergesi
-
15 Mayıs 2023
Trafikten Çekme Belgeli Araç Satışı
-
28 Nisan 2023
2023 Mayıs Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
31 Mart 2023
2023 Nisan Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
30 Mart 2023
Atatürk Mahallesi 1287 ada 3 ve 4 parsel
-
30 Mart 2023
Hürriyet Mahallesi 2489 ada 1 parsel
-
22 Mart 2023
17.04.2023 Tarihli Satış İhalesi
-
3 Mart 2023
2023 Mart Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
1 Mart 2023
2023 Yılı Ramazan Ayı Davulcu İhalesi
-
21 Şubat 2023
Kapaklı Mahallesi 3466 ve 3467 parseller
-
3 Şubat 2023
2023 Şubat Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
27 Ocak 2023
Hürriyet Mahallesi 1456 ada 130-131 parseller
-
27 Ocak 2023
Taşınmaz Kira İhalesi 2. İlanı
-
1 Ocak 2023
2023 Ocak Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
26 Aralık 2022
Akhisar Belediyesi Personel A.Ş. Psikolog İstihdamı
-
23 Aralık 2022
18.01.2023 tarihli Taşınmaz Kira İhalesi
-
20 Aralık 2022
Kayalıoğlu Mahallesi 163-164-220-235 Ada
-
5 Aralık 2022
Hürriyet Mahallesi 534-535 Ada
-
3 Aralık 2022
2022 Aralık Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
10 Kasım 2022
Kayalıoğlu Mahallesi 147 Ada
-
2 Kasım 2022
Taşınmaz Mal Kira İlanı
-
27 Ekim 2022
2022 Kasım Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
21 Ekim 2022
Zeytin Tohur Satışı
-
21 Ekim 2022
Zeytin Tohur Satışı
-
20 Ekim 2022
Medar mahallesi 181 Ada, 1 ve 2 Parseller
-
7 Ekim 2022
Taşınmaz Kira İhalesi
-
4 Ekim 2022
Dalında Zeytin Tohuru Satışı
-
4 Ekim 2022
Dalında Zeytin Tohuru Satışı
-
3 Ekim 2022
Kayalıoğlu Mahallesi 259 ada İmar Uygulaması
-
30 Eylül 2022
2022 Ekim Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
27 Eylül 2022
Akhisar Belediyesi Dans Kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
27 Eylül 2022
Akhisar Belediyesi 5 yaş satranç kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
23 Eylül 2022
Akhisar Belediyesi Thyateira Halk Oyunları Topluluğu yeni kurs dönemi başladı.
-
22 Eylül 2022
Cumhuriyet ve Efendi Mahallesi Hmax Plan
-
22 Eylül 2022
Akhisar Belediyesi Diksiyon ve Güzel Konuşma Kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
21 Eylül 2022
Akhisar Belediyesi Çocuk Kitabı yazarlığı kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
14 Eylül 2022
Yedi Kat Işıklı Kutu Yapımı kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
14 Eylül 2022
Mozaik Kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
14 Eylül 2022
Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
14 Eylül 2022
Desen Tasarım Kursu kayıtlarımız başlamıştır
-
13 Eylül 2022
Okul Öncesi Öğretmenlik Başvurusu
-
13 Eylül 2022
Maket Tasarım Atölyesi kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
13 Eylül 2022
Akhisar Belediyesi Kış Dönemi Futbol Okulu Kayıtları Başladı.
-
7 Eylül 2022
Taşınmaz Satış İhalesi 2. İlanı
-
6 Eylül 2022
Akhisar Belediyesi 2022 Cimnastik Kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
5 Eylül 2022
2022 Eylül Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
26 Ağustos 2022
Akhisar’ımızın Kurtuluş Haftası kutlamalarında buluşalım
-
26 Ağustos 2022
Akhisar Belediyesi Mahalle Kreşlerimizde kayıtlar başladı.
-
24 Ağustos 2022
Kurtuluşun 100. Yılında Akhisarlılar Zeybek Oynuyor
-
18 Ağustos 2022
İmar Uygulaması Tapu Verilmesi (Medar Mahallesi)
-
12 Ağustos 2022
İmar Uygulaması Tapu Verilmesi (Reşatbey Mahallesi)
-
5 Ağustos 2022
Tehlikeli Bina (Ulucami Mh. 56 Ada, 4 Parsel)
-
2 Ağustos 2022
Akhisar Belediyesi Yoga Kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
29 Temmuz 2022
2022 Ağustos Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
25 Temmuz 2022
Taşınmaz Satış İhalesi
-
20 Temmuz 2022
Akhisar Belediyesi Modern dans kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
20 Temmuz 2022
Akhisar Belediyesi Bale kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
19 Temmuz 2022
Taşınmaz Kira İhalesi
-
1 Temmuz 2022
2022 Temmuz Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
30 Haziran 2022
Hürriyet Mahallesi Uygulama Plan İmar Değişikliği
-
24 Haziran 2022
Hacıishak Mahallesi 920 ada 2 parsel
-
24 Haziran 2022
Gökçeahmet Mahallesi 2163 ve 2164 parseller
-
24 Haziran 2022
Hürriyet Mahallesi 1314 ada 6 parsel
-
24 Haziran 2022
Efendi Mahallesi 1914 ada 1-2-3 parseller
-
21 Haziran 2022
2022 Yılı Kent Konseyi Delege Listesi
-
15 Haziran 2022
Reşatbey Mahallesi Satış İlanı
-
15 Haziran 2022
Tehlikeli Bina (Efendi Mh. 267 Ada, 21 Parsel)
-
14 Haziran 2022
Parselasyon Planı İlanı (Atatürk Mh)
-
6 Haziran 2022
2022 Haziran Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
3 Haziran 2022
Akhisar Belediyesi Filografi kursu kayıtlarımız başlamıştır.
-
3 Haziran 2022
Temel Senaryo Yazarlığı kursu
-
3 Haziran 2022
Tarsi (Türk Odun Birleştirme Sanatı) kursu
-
1 Haziran 2022
18+ Yetişkin Kadın Yüzme Kursu kayıtlarımız başladı
-
30 Mayıs 2022
Cumhuriyet Mahallesi K19-b-08d-1a İmar Paftası
-
30 Mayıs 2022
Hürriyet Mahallesi 1314 ada 5 parsel
-
30 Mayıs 2022
Akhisar Belediyesi Yaratıcı Yazarlık ve Drama kursu
-
30 Mayıs 2022
Yetişkinlere Çocuk Kitabı Yazarlığı Kursu
-
30 Mayıs 2022
İmar Planı Değişikliği
-
18 Mayıs 2022
Ballıca Mahallesi 5 Pafta
-
17 Mayıs 2022
Akhisar Belediyesi Yaz Voleybol Okulu
-
17 Mayıs 2022
Çağlak Festivali Açık Satranç Turnuvası
-
13 Mayıs 2022
Akhisar Belediyesi Futbol Yaz Spor Okulu
-
6 Mayıs 2022
2022/Mayıs Ayı Meclis Toplantı Gündemi
-
11 Nisan 2022
İhale İlanı
-
9 Nisan 2022
E-İhale İlanı
-
9 Nisan 2022
İlan
-
5 Nisan 2022
Nisan Ayı Meclis Toplantısı
-
30 Mart 2022
Toplu Açılış Töreni
-
28 Mart 2022
Tehlikeli Yapı
-
1 Mart 2022
Görevde Yükselme
-
28 Şubat 2022
Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı

