E-BELEDİYE

Akhisar Belediyesi

Zeytin’den Sevgi’ye

AKHİSAR BELEDİYESİ

Protokol Listesi

Kaymakam: Kaan Peker

Manisa Milletvekili Uğur Aydemir

Hava Meydan ve Garnizon Komutanı: Mehmet Şahin

Belediye Başkanı: Salih Hızlı

Cumhuriyet Başsavcısı: Mehmet Nadir Yağcı

Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı: Aytaç Ballı

Baro Temsilcisi: Ümit Arışlıer

Askerlik Şubesi Başkanı: Murat Say

İlçe Jandarma Komutanı: Jandarma Binbaşı Mete Demir

İlçe Emniyet Müdürü: Engin Pınar

Tütün Eksperliği Yüksekokul Müdürü: Prof. Dr. Altay Uğur Gül

Akhisar Meslek Yükseokul Müdürü: Doç. Dr. Ahmet Çetin

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı: İsmail Hakkı Şenyiğit

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı: İsmail Şahin

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı: İbrahim Uğurlu

Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanı: Mehmet Sıddık Bülbül

İlçe Müftüsü: Yusuf Eviş

Cevaevi Müdürü: Uğur Salt

Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürü: İsmail Kule

Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü: Ayfer Öztürk

Tapu Müdürü: Ramazan Topçu

Kadastro Birim Müdürü: Mehmet Zeybel

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü: Dilek Yılmaz

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü: Ahmet Kılıç

Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü: Tülay Karagöz

Nüfus Müdürü: Hakan Halis Durmuş

Organize Sanayi Bölge Müdürü:Tuncay Haykırer

Mal Müdürü: Tahsin Ersoy

Vergi Dairesi Müdürü: Mustafa Yürekli

Hazine Avukatı: Selda Akşay

İlçe Milli Eğitim Müdürü: Süleyman Mermer

Meteoroloji Müdürü: Mustafa Başaran

Orman İşletme Müdürü: Mustafa Temel

İlçe Sağlk Müdürü: Selin Köksal

PTT Merkez Müdürü: Recep Şengeldi

Telekom Müdürü: Burak Pala 

Devlet Demiryolları Gar Şefi: Metin Büster 

Gediz Akhisar İşletme Müdürü: Gökhan Demir

Zeynelzade Halk Kütüphanesi Müdürü: Yüksel Bayar

İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü: Enes Güngör

Tariş Müdürü: Fahriyet Uçar Paşaoğlu

Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü: Mustafa Akyel

Halk Bankası Müdürü:

Vakıflar Bankası Müdürü:

Ziraat Bankası Müdürü:

Bağımsız Türkiye Partisi İlçe Başkanı:

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı: Nurettin İbaş

Demokrat Parti İlçe Başkanı: Enis Sıdan

Demokratik Sol Partisi İlçe Başkanı: Kadir Arat

Emek Partisi İlçe Başkanı:

Vatan Partisi İlçe Başkanı: Ayşe Koyuncuk

Liberal Demokrat Parti İlçe Başkanı:

Özgürlük ve Dayanışma Partisi İlçe Başkanı:

Saadet Partisi İlçe Başkanı: Fikret Aysu

Sosyal Demokrat Halk Partisi İlçe Başkanı:

Yeni Türkiye Partisi İlçe Başkanı: 

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı: Abdurrahman Yılmaz

Ticaret Borsası Başkanı: Alper Alhat

Ziraat Odası Başkanı: Ahmet Akbuğa

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı: Halil İbrahim Doğan

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı: Hasan Genli